Jakie felgi do Audi BMW M2? Jeśli masz


Jakie felgi do Audi BMW M2? Jeśli masz ochotę zabrać ze sobą kilku przyjaciół na przejażdżkę, zawsze znajdziesz BMW M8 Gran Coupe felgi bmw z czterema drzwiami, pojemniejszymi tylnymi siedzeniami i większym bagażnikiem do rozważenia. Niezależnie od tego, który samochód wybierzesz, pod maską masz ten sam 4,4-litrowy silnik benzynowy z podwójnym turbodoładowaniem V8. Ta jednostka jest spokrewniona z tą w M850i, ale została gruntownie przerobiona przez najmądrzejszych inżynierów BMW, dzięki czemu wytwarza 600 KM w standardowej tapicerce i imponującą moc 625 KM w topowym przebraniu M8 Competition. Chcesz zobaczyć, jak konkurencja M8 rywalizuje z konkurencją BMW M5 w wyścigu drag? Kliknij zdjęcie poniżej, aby obejrzeć nasz film. Podobnie jak w wielu nowych BMW o wysokich osiągach, moc jest przekazywana na wszystkie cztery koła za pośrednictwem automatycznej skrzyni biegów i sprytnego układu napędu na cztery koła, który może zmieniać moc wysyłaną na każde koło. Jak to zależy, zależy od tego, który z wielu trybów jazdy M8 wybierzesz - spektrum od niszczących opony ustawień napędu na tylne koła do niesamowicie przyczepnego trybu na cztery koła, który wysadzi cię z prędkości 0-60 mil na godzinę mniej niż 3,2 sekundy. Nawet jeśli zignorujesz najbardziej utytułowane statystyki BMW M8, przekonasz się, że jest to naprawdę imponujący samochód.

Zacznij od zdejmowania koła z samochodu, robienie tego na boki nie będzie zabawne. Połóż koło i dobrze je umyj. Musisz uzyskać idealną czystość, w przeciwnym razie możesz nawet nie próbować tego zrobić. Brud, wosk i brud są tutaj twoim wrogiem. Zdobądź papier ścierny o ziarnistości 250 i zacznij wygładzać zeskrobanie. Nie musi być całkowicie gładki, wystarczy pozbyć się wierteł. Po zrzuceniu najgorszego z nich zmień ziarnistość na 400, aby wygładzić go i chronić nieuszkodzone wykończenie. Twoja sztuczka polega na tym, aby papier ścierny był mokry przez cały czas jego używania, dzięki czemu jest mniej agresywny i mniej się zapycha, spłukując go regularnie. A teraz wyjmij swoją szpachlę. Nie bój się nakładać więcej, niż potrzebujesz, i poczekaj chwilę, aż utwardzi się, zanim go uformujesz.

Ważne jest, aby wiedzieć, że modele BMW są wyposażone w pewną funkcję bezpieczeństwa, która pomaga zmniejszyć obciążenie i zużycie energii akumulatora. Światła „Pożegnanie” (lub funkcja „Follow me home”, jak są powszechnie znane) zostaną aktywowane tylko wtedy, gdy przed wyjściem z samochodu i otwarciem drzwi na krótko aktywujesz panel świateł drogowych przy wyłączonym silniku. W przeciwnym razie, mimo że wybrano opcję „Witamy i do widzenia”, światła pojawią się dopiero po otwarciu samochodu. Istnieje również opcja aktywacji „świateł klamki drzwi” dla wszystkich czterech klamek drzwi i spektakularnego „dywanu BMW Welcome Light Carpet”, który tworzy efekt wizualny dywanu na ziemi, aby przywitać Cię stylowo, za pomocą umieszczonego projektora świetlnego w dolnej części lusterek zewnętrznych. Zarówno uchwyt, jak i lampki dywanowe będą włączone przez ograniczony czas, jako środek ostrożności w celu oszczędzania energii akumulatora. Gwiazdą tego „How-To-Video” jest nowe BMW serii 3 Touring (G21), zaprezentowany w wersji 330i z dynamicznym pakietem wizualnym M Sport. Wybrany kolor nadwozia to klasyczny i długotrwały szafirowy czarny. Prezentowany model ma 18-calowe, matowo-czarne wykończenie aluminiowe felgi 796M, podobnie jak G21, który testowałem w listopadzie. Wewnątrz BMW 330i Touring M Sport jest wyposażony w oszałamiająco wyglądającą skórzaną tapicerkę koniakową Vernasca. Zastosowano tapicerkę BMW Individual Merino z delikatnej skóry na desce rozdzielczej, dlatego dolna część deski rozdzielczej jest w kolorze czarnym, a nie w odcieniu koniaku. Wyrafinowane brązowe listwy z drewna jesionowego o wysokim połysku dodatkowo dopełniają tę elegancką i gustowną konfigurację. Aby w pełni wykorzystać to ładne ustawienie oświetlenia zewnętrznego, upewnij się, że projektory świetlne są zawsze czyste. Zobaczmy tę funkcję w akcji.

Informacje

Dodany: 2020-03-26
Kategoria: Motoryzacja

Tagi dla artykułu

alufelgi, felgi bmw