Motoryzacja

Części samochodowe z USA W ramach naszych usług możemy po

Części samochodowe z USA W ramach naszych usług możemy po zakupie pojazdu przeprowadzić jego naprawę i dostosować je do polskich przepisów. Mienie przesiedleńcze - to wszystkie dobra materialne, które są przewożone zza granicy w ramach przeprowadzki. Wszystkie z nich to "tanie konie mechaniczne" - auta europejskie z silnikami V8 i mocą ponad 300 KM potrafią być kilka razy droższe. Ponad 60 proc. zleceń na transport samochodu z zagranicy dotyczyła Niemiec (rok temu w analogicznym.

Dodany: 2020-09-06 | Komentarze: 0


Najlepsze jazdy doszkalające Warszawa

Najlepsze jazdy doszkalające Warszawa. Zaliczenie testu na prawo jazdy to w Polsce niemałe wyzwanie. Oprócz obszernej wiedzy z zakresu teorii kandydat musi wykazać się wieloma praktycznymi umiejętnościami. W wielu przypadkach największym problemem jest jazda w mieście mieście. Poruszanie się w ramach ruchu.

Dodany: 2020-04-06 | Komentarze: 0


Jakie felgi do Audi BMW M2? Jeśli masz

Jakie felgi do Audi BMW M2? Jeśli masz ochotę zabrać ze sobą kilku przyjaciół na przejażdżkę, zawsze znajdziesz BMW M8 Gran Coupe z czterema drzwiami, pojemniejszymi tylnymi siedzeniami i większym bagażnikiem do rozważenia. Niezależnie od tego, który samochód wybierzesz, pod maską masz ten sam 4,4-litrowy silnik benzynowy z podwójnym turbodoładowaniem V8. Ta jednostka jest spokrewniona z tą w M850i, ale została gruntownie przerobiona przez najmądrzejszych inżynierów.

Dodany: 2020-03-26 | Komentarze: 0